4Decision to doskonałe narzędzie i wymierny zysk dla Biur Rachunkowych. Zapewnia wygodę, oszczędność czasu i pewność co do terminowości rozliczeń. Pozwala zachować pełną kontrolę na każdym kroku współpracy z klientem.

4Decision umożliwia współdzielenie zadań, dokumentów i raportów bez konieczności „ręcznego” pilnowania terminów i dostępów. Skany dokumentów, zamówień, deklaracji, wezwań, upomnień i pozostałej korespondencji dostępne są zawsze online. System pozwala na stworzenie bezpiecznej bazy dokumentów, wzorów, szablonów dla klienta, dostępnej w jednym miejscu, 24h/dobę z każdego miejsca na świecie.

4Decision.com to System operacyjny dla działów finansowych i biur rachunkowych

4Decision wspiera w codziennej pracy Biura Rachunkowe. Korzyści z jego używania odczuwają Klienci oraz pracownicy wszystkich działów.

Właściciel

4Decision dostarcza mi precyzyjne informacje na temat pracy mojego biura, wspiera komunikację z zespołem i pozwala na kontrolę codziennej pracy. Umożliwia weryfikowanie terminowości komunikacji z klientem, informuje o statusie wykonanych spraw, oferuje zapewnia wgląd w raporty pracy z podziałem na typy działań, konkretnych pracowników i poszczególnych klientów.

Manager

4Decision wspomaga zarządzanie kierowanymi przeze mnie projektami. Dostarcza aktualnych informacji o realizowanych zadaniach, ułatwia komunikację wewnątrz projektów, zapewnia łatwą kontrolę kosztów i przychodów oraz przejrzyste raporty Timesheet wymagane przez szefów. Operacyjnie system wspiera mnie przy fakturowaniu klientów oferując wybór indywidualnych cenników oraz stanowi centralne archiwum – miejsce gdzie przechowuję wszelkie pliki i dokumenty, korespondencję i informacje na temat Klientów oraz realizowanych projektów

Księgowa

4Decision jest moim podstawowym narzędziem pracy pomaga w codziennej, sprawnej obsłudze księgowej firm. System wspiera mnie w koordynacji i delegowaniu zadań. Pozwala monitorować efekt i terminowości zleceń. Czytelne i funkcjonalne archiwum w każdej chwili umożliwia powrót do każdego dokumentu, historii korespondencji i szczegółowych ustaleń z każdym moim Klientem. Za pomocą jednego kliknięcia jestem w stanie sprawdzić postęp i terminowość wykonywanych prac, a także zaimportować dokumenty do systemu księgowego. Dzięki prostemu i przejrzystemu modułowi raportów kasowych skończyły się braki w numeracji i błędnie przeniesione salda w raportach moich klientów.

Kadrowa

Podstawową zaletą systemu 4Decision jest dla mnie możliwość komunikacji w zakresie konkretnego dokumentu zapisanego w systemie, a także łatwy dostęp do archiwum dokumentów, w tym akt osobowych bez konieczności odszukiwania papierowych dokumentów i ciągłego ich skanowania. Czytelna tablica poruszanych wątków i tematów, do których zawsze mogę wrócić. Dzięki 4Decision mam możliwość automatycznego przekazywania dokumentów bezpośrednio w systemie oraz szybko raportuję czas realizacji zadań moim przełożonym. W każdej chwili, jednym kliknięciem, mogę sprawdzić czy wszyscy moi klienci otrzymali informacje o zobowiązaniach w podatkach i ZUS-ach za dany okres.

Sekretarka

Dzięki 4Decision łatwo zarządzam korespondencją wewnątrz biura. Mając dostęp do książki podawczej szybko wprowadzam dokumenty i przygotowuję protokoły dotyczące przekazanych/odebranych dokumentów. Koordynacja procesu obiegu dokumentów wewnątrz firmy nie stanowi żadnego problemu, a aktualizacja dokumentów firmowych zajmuje chwilę. Wszystkie dokumenty są w jednym miejscu, a wszyscy upoważnieni mają do nich dostęp online, 24h na dobę.