4Decision to wymierne korzyści dla Działów Finansowych firm. Doskonale się sprawdza jako system wspierający i usprawniający działanie oraz komunikację wewnętrznych działów firmy, gwarantując przy tym intuicyjną pracę, automatyzacje zachodzących procesów i kontrolę nad zadaniami. System silnie wspiera komunikację wewnętrzną i zewnętrzną przedsiębiorstwa oraz organizuje codzienne zadania.

Wiele przedsiębiorstw gromadzi dokumentację firmową, umowy, procedury, instrukcje w różnych miejscach tj. w komputerach pracowników, na zewnętrznych dyskach czy w korespondencji e-mail – 4Decision pozwala usystematyzować, chronić i udostępniać wszelkie rodzaje dokumentacji i informacji zależnie od uprawnień i potrzeb każdego pracownika. 4Decision wspomaga codzienne procesy w firmie. Oferuje podgląd on-line dokumentów i informacji o firmie w trybie 24/7/365. Pozwala obserwować najważniejsze wskaźniki przedsiębiorstwa w tym płynność i rentowność.

4Decision.com to System operacyjny dla działów finansowych i biur rachunkowych

4Decision wspiera w codziennej pracy pracowników Działów Finansowych firm. Korzyści z jego używania odczuwa całe przedsiębiorstwo.

 

Zarząd

4Decision  dostarcza mi precyzyjnych informacji, które mogę raportować akcjonariuszom i inwestorom. Na postawie aktualnych i najświeższych danych kontroluję firmę, zespoły i realizowane projekty.  W każdej chwili mam dostęp do archiwum korespondencji i dokumentów z każdego miejsca na świecie i szybko mogę reagować. Jedno konto daje mi podgląd do danych kilku moich firm w jednym miejscu.

Kierownik zespołu

Ja oraz kilku kolegów z managementu cenimy 4Decision za skuteczność podczas zarządzania projektami. System zapewnia aktualne informacje o realizowanym projekcie, płynną komunikację wewnątrz projektu, łatwą kontrolę kosztów i przychodów, archiwum dokumentów projektowych /faktur, umów, zamówień, protokołów, wzory dokumentów oraz przejrzysty raport Timesheet.

Księgowa

Według mnie najważniejsze cechy systemu to skuteczna  komunikacja, czytelne procesy i kontrola nad terminowością wykonywania zadań. Przydatny jest podgląd komunikacji z klientem, pozyskanie aktualnych informacja o statusie wykonanych spraw. Dzięki raportom dotyczących pracy z podziałem na typy działań, pracowników i poszczególnych klientów, mam możliwość precyzyjnego rozliczania się z Klientami.

 

Kadrowa

4Decision wspiera mnie w codziennej pracy. Podstawowymi zaletami systemu wg mnie to Komunikacja w zakresie konkretnego dokumentu zapisanego w systemie, szybki i łatwy dostęp do archiwum dokumentów bez konieczności odszukiwania danych i ich skanowania i czytelne archiwum dyskutowanych tematów. Atutem jest możliwość automatycznego przekazywania dokumentów bezpośrednio z systemu oraz raportowanie czasu realizacji zadań przełożonym.

Pracownik Administracyjny

System 4Decision pomaga mi realizować codzienne obowiązki. Używam go do łatwego przygotowywania protokołów przekazanych/odebranych dokumentów. Dodaje dzięki niemu dokumenty do zgodnie z wytycznymi  przełożonych  i mogę to robić w każdym miejscu, on-line, 24h na dobę.